ΠΥΔΝΕΙΑ 2015 «Ελένη Τσαλιγοπούλου & boğaz musique»
odelalis,
28 Ιουλίου, 2015
2 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2015/07/2015_ioulios_033.jpg)
Το φεστιβάλ τίμησαν με την παρουσία τους η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Κ. Σκούφα Μπέτυ, ο υποψήφιος βουλευτής Ν.Δ. κ. Μπέης Δημήτριος, ο περιφερειακός σύμβουλος Πιερίας κ. Αγγέλου Αριστείδης , ο Δήμαρχος Πύδνας – Κολινδρού κ. Λαγδάρης Ευάγγελος , οι Αντιδήμαρχοι του Δ. Πύδνας- Κολινδρού κ. Αβραμίδης Κωνσταντίνος , Νικολοπούλου Βασιλική και Τουλούπας Νικόλαος, ο δημοτικός σύμβουλος του Δ. Πύδνας- Κολινδρού κ. Καζάς Παναγιώτης , η πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Μακρυγιάλου κ.Αβραμίδου Μαρία και εθελοντές από το κοινωνικό ιατρείο.
Η οργάνωση ήταν άψογη και δε δημιουργήθηκε συνωστισμός ούτε στην έναρξη της συναυλίας ούτε και στη λήξη αυτής. Οι εθελοντές μας εργάστηκαν με συνέπεια και αίσθημα ευθύνης και η βοήθεια τους ήταν πολύτιμη για την επιτυχή διεξαγωγή του , γι αυτό και ο πρόεδρος με το Δ.Σ του συλλόγου θέλει να εκφράσει τις ευχαριστίες σε όλους όσους βοήθησαν να πετύχει η διοργάνωση.
Η βραδιά έκλεισε με την υπόσχεση να επαναληφθεί και του χρόνου. Ευχαριστούμε όλους όσους μας τιμήσατε και τις δύο ημέρες του Φεστιβάλ.