Συνάντηση 9 Κυνηγετικών Συλλόγωντης Κ. Μακεδονίας
odelalis,
13 Σεπτεμβρίου, 2017
1 λεπτά ανάγνωσης
ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Τα θέματα τα οποία συζητήθηκαν ήταν οι τιμές των αδειών θήρας, η φύλαξη της πανίδας και της χλωρίδας και θέματα βελτίωσης ενδιαιτημάτων όπως και θέματα Πολιτικής Προστασίας.
Επίσης κοντά μας παρευρέθει και ο Γεν. Γραμματέας της Κυνηγετικής Ομοσπονδίας Μακεδονίας – Θράκης κ.Νίκος Καλογεράκος και ο Επιστημονικός Συνεργάτης κ. Αλέξανδρος Γκάτσιος (Δασολόγος).
Με εκτίμηση το Δ.Σ. Κατερίνης,
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ