Την πίτα έκοψαν και οι συνταξιούχοι της ALPHA BANK (πρώην Τράπεζα Πίστεως)
odelalis,
1 Φεβρουαρίου, 2012
1 λεπτά ανάγνωσης
![1](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2012/02/1.jpg)
Όσο για τα πολιτικά τεκταινόμενα φάνηκαν να είναι πλήρως αδιάφοροι, ενώ για τα οικονομικά μέτρα που έρχονται συνεχώς, πλήρως …ενδιαφερόμενοι. Τυχερός ήταν ο κ. Απόστολος Παπαρώσος, ο οποίος υπηρέτησε με ιδιαίτερο ζήλο στο Κατάστημα Κατερίνης για τρεις περίπου δεκαετίες. Στην εορταστική εκδήλωση παρευρέθηκαν με τις οικογένειές τους οι: Βαβαλής Στέφανος, Καρατέγος Νίκος, Κακοσούλης Σάκης, Κουτσαλής Ηλίας, Κωτούλας Μιχάλης, Μωυσίδου Μαρία, Παπαδημητρίου Φανή, Παπαρώσος Απόστολος, Σφήκας Τάκης και Υποδηματοπούλου Αθηνά.