Εργασίες αντιπλημμυρικής θωράκισης στην Τοπική Κοινότητα Εξοχής
odelalis,
2 Νοεμβρίου, 2012
1 λεπτά ανάγνωσης
Σε εξέλιξη είναι οι παρεμβάσεις της Αντιδημαρχίας Τεχνικών Έργων στο σύνολο του Δήμου Κατερίνης, με στόχο την αντιπλημμυρική του θωράκιση. Στόχος είναι να προληφθούν έγκαιρα τυχόν προβλήματα που θα προκύψουν από τις φθινοπωρινές βροχοπτώσεις. Στο πλαίσιο αυτό, συνεργεία του Δήμου πραγματοποίησαν την Παρασκευή 26 Οκτωβρίου, εργασίες συντήρησης και καθαρισμού καναλιού, στην Τοπική Κοινότητα Εξοχής.