Συγκεντρώθηκαν 600 κιλά τρόφιμα για το «Κοινωνικό Παντοπωλείο» Κατερίνης
odelalis,
22 Νοεμβρίου, 2012
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2012/11/news_771_2012111202.jpg)
Η Εθελοντική Ομάδα Δράσης Ν. Πιερίας ευχαριστεί θερμά όλους τους ποδοσφαιριστές που συμμετείχαν στον αγώνα, τη διεύθυνση της Ακαδημίας PlayZone για τη φιλοξενία και την πρωτοβουλία οργάνωσης της εκδήλωσης, όλους τους συμπολίτες μας που προσέφεραν τρόφιμα και φάρμακα, όπως και όλες και όλους που βοήθησαν για να πραγματοποίηθεί η εκδήλωση αυτή. Συγκεντρώθηκε μεγάλη ποσότητα τροφίμων (600 πεερίπου κιλά) τα οποία θα παραδωθούν άμεσα στις δικαιούχες οικογένειες του “Κοινωνικού Παντοπωλείου”. Ο αγώνας έληξε 5-2 υπέρ του Πιερικού. Όμως ελάχιστη σημασία έχει το αποτέλεσμα. Οι θεατές, μεταξύ αυτών πολλά μικρά παιδιά, απόλαυσαν έναν όμορφο αγώνα.