Με μετάλλια επέστρεψαν οι Παλαιστές των Ολύμπιων Κατερίνης από το Διεθνές Τουρνουά «Serbian Open 2015» στο Βελιγράδι
Το Σάββατο 21/03/2015 ο παλαιστικός Σύλλογος ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Κατερίνης πήρε μέρος σε ένα από τα πιο δυνατά τουρνουά που γίνονται στην Σερβία το «Serbian Open». Οι Αγώνες γίνονται κάθε χρόνο στην πόλη του Βελιγραδίου και φέτος είχε ιδιαίτερα μεγάλη συμμετοχή από χώρες που είναι παραδοσιακές δυνάμεις στον χώρο της Πάλης με ομάδες από Ρωσία, Βουλγαρία, Ουγγαρία , Σερβία , Σουηδία , Ρουμανία , Μαυροβούνιο , Σκόπια, Αλβανία, Βοσνία, Σλοβενία, Πολωνία. Οι Αγώνες ήταν πολύ δυνατοί τόσο από πλευράς συναγωνισμού και συμμετοχής όσο και από πλευράς οργάνωσης και ροής των αγώνων. Ο Παλαιστικός σύλλογος της Κατερίνης ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ (Κανελλοπούλου 2 τηλ: 6947371994 & 6945260381) συμμετείχε με 6 αθλητές. Ο ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ αναδείχθηκε μια από τις καλύτερες ομάδες που πήραν μέρος στο Διεθνές Τουρνουά με 1 χρυσό, 1 αργυρό και 2 χάλκινα μετάλλια.