ΣΤΙΣ 27/12 ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
Την Κυριακή 27 Δεκεμβρίου, τρίτη μέρα των Χριστουγέννων, δίνει συναυλία στο κινηματοθέατρο «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ» της Θεσσαλονίκης, προσκεκλημένη του Συλλόγου Φίλων του Κέντρου Περίθαλψης Παιδιών «ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» και του Πολιτιστικού Κέντρου της Περιφέρειας Κ. Μακεδονίας.
Να σημειωθεί ότι όλα τα έσοδα θα διατεθούν για τα παιδιά του ΚΕ.ΠΕ.Π Άγιος Δημήτριος. Είναι μία από τις πολλές εκδηλώσεις ανά την Ελλάδα, φιλανθρωπικού χαρακτήρα, που η Ορχήστρα Νέων Δίου, συμμετέχει αφιλοκερδώς.