Με απόλυτη επιτυχία η ημερίδα του Δικηγορικού Συλλόγου Κατερίνης σε αίθουσα του Επιμελητηρίου Πιερίας με θέμα “Τροποποιήσεις του κώδικα πολιτικής δικονομίας”
odelalis,
28 Ιανουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/01/1053_12541024_916164615157234_378468225946171602_n-300x225.jpg)
Στην ημερίδα παρευρέθηκαν: οι πρόεδροι Πρωτοδικών Κατερίνης κ.κ. Ζαπάρτα και Αλέγρα,όλοι οι κ. Πρωτοδίκες, ο Εισαγγελέας Πρωτοδικών Κατερίνης κ. Γαλιατσάτος, η προϊσταμένη του Ειρηνοδικείου Κατερίνης κ. Γαλάτου, Ειρηνοδίκες, η αντιπεριφερειάρχης Πιερίας κ. Μαυρίδου, ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Πιερίας κ. Χατζηχριστοδούλου, ο πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου του δήμου Κατερίνης κ. Λιακόπουλος και σχεδόν ολόκληρος ο δικηγορικός κόσμος της Κατερίνης.
Ο δικηγορικός σύλλογος Κατερίνης ευχαριστεί τους κ. κ. Εισηγητές, που αποδέχθηκαν την πρόσκληση του προέδρου του κ. Χαράλαμπου Μπρουσκέλη και όλους του παρευρισκόμενους, που τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση.