Την πίτα του έκοψε ο Συνεταιρισμός Ραδιοταξί Κατερίνης
odelalis,
3 Φεβρουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/02/1054_taxi%2001.jpg)
Χορός, κέφι και τραγούδι ήταν τα χαρακτηριστικά της βραδυάς. Με την παρουσία τους τίμησαν την εκδήλωση η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας κ. Σοφία Μαυρίδου και ο Δήμαρχος Κατερίνης κος Σάββας Χιονίδης.
Για την προσφορά τους στον πολιτισμό και την παράδοση βραβεύτηκαν ο Ποντιακός Σύλλογος «Παναγία Σουμελά» όπου την πλακέτα απένειμαν στον πρόεδρο του Συλλόγου Άρη Κασιμίδη, ο Δήμαρχος Κατερίνης Σάββας Χιονίδης και ο ταμείας του συλλόγου ραδιοταξί Θάνος Χατζησταμάτης και στην Θρακική Εστία Κατερίνης την πλακέτα βράβευσης απένειμαν από κοινού η Αντιπεριφερειάρχης Σοφία Μαυρίδου και ο πρόεδρος του Συνεταιρισμού Ραδιοταξί Γιώργος Παρθενίδης .