Εθελοντική αιμοδοσία από το Σύλλογο Καρίτσας «Ο Όλυμπος»
odelalis,
9 Φεβρουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/02/1055_01.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά όσους συμμετείχαν και ευχόμαστε να συνεχίσουν να στηρίζουν αυτή την προσπάθεια γιατί όπως γνωρίζουμε όλοι μας το να δίνεις αίμα είναι ιδιαίτερα σημαντικό καθώς υπάρχουν εκατοντάδες άνθρωποι όπου η ζωή τους εξαρτάται απο μια φιάλη.
5 λεπτά αιμοδοσίας σ’ εμάς δεν κοστίζει τίποτα ενώ σε κάποιον άλλο αξίζει μια ζωή
Με εκτίμηση το Δ.Σ