Ενημερωτική εκδήλωση για την εμμηνόπαυση στην Κονταριώτισσα
odelalis,
23 Φεβρουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Θα ήταν παράλειψη αν δεν ευχαριστήσω επίσης τις κυρίες που ανταποκρίθηκαν τόσο πρόθυμα στο κάλεσμα αυτό, προσφέροντας επίσης απλόχερα και τα χειροποίητα εδέσματα για το μπουφέ. Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο ιατρός κ. Δημήτρης Προκοπίδης, η διευθύντρια του Δημ. Σχολ. κ. Εξάχρου Χρύσα, η προϊσταμένη του νηπιαγωγείου κ. Αγαθόγλου Σμαρώ, η πρόεδρος του πολιτιστικού συλλόγου «ΠΙΕΡΕΣ» κ. Γκριμούλα Α. Μαρία, η πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων Δ.Σ. και νηπιαγωγείου κ. Πατσαλή Μαρία καθώς και η πρόεδρος του Κέντρου Γραμμάτων και Τεχνών Δίου, κ. Γκριμούλα Π. Μαρία.
Όλες μαζί εμείς οι ακροάτριες, απευθύνουμε ανοιχτή πρόσκληση στο Κ. Υ. Λιτοχώρου να μας συμπεριλάβει και στις επόμενες δράσεις του!!!
Παρασκευή Νάτσιου
Πρόεδρος Τ.Κ. Κονταριώτισσας