Ο ΥΠΟΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΗΝ ΠΙΕΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
odelalis,
10 Νοεμβρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/11/1091_02.jpg)
Στο πλαίσιο της συνάντησης οι δύο άνδρες συζήτησαν θέματα που αφορούν στις οικονομικές εξελίξεις στην Ελλάδα ενώ ο κ. Χατζηχριστοδούλου αναφέρθηκε στα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι επιχειρήσεις του νομού.
Κατά την παραμονή του στην Πιερία ο κ. Μουρμούρας είχε την ευκαιρία να μιλήσει σε επιχειρηματίες του νομού Πιερίας στο πλαίσιο κλειστού γεύματος εργασίας, με θέμα τις οικονομικές εξελίξεις και τις προοπτικές της ελληνικής επιχειρηματικότητας.