“Αθεράπευτα ερΩτευμένη”: Ένα βιβλίο γεμάτο αγάπη!
odelalis,
22 Φεβρουαρίου, 2017
1 λεπτά ανάγνωσης
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ Δ. ΚΕΡΑΗΛΙΔΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
Η παρουσίαση έγινε στην κατάμεστη από κόσμο αίθουσα της Αστικής Σχολής Κατερίνης με τη στήριξη της Ένωσης Συγγραφέων Πιερίας. Για τον συγγραφέα και το έργο του μίλησαν οι δημοσιογράφοι Κατερίνα Τσαλού και Βαγγέλης Ζαμαντζάς καθώς και ο εκπαιδευτικός Θεόδωρος Σιαμάγκας. Παρών και εμφανώς συγκινημένος και ο Δημήτρης Κεραηλίδης, ο οποίος δέχθηκε τα θερμά συγχαρητήρια των παρευρισκομένων.
Πρόκειται για ένα βιβλίο 630 σελίδων, γεμάτο αγωνία, συναίσθημα, ελπίδα, χαμόγελο και αγάπη! Ευχόμαστε να είναι καλοτάξιδο!