ΕΚΘΕΣΗ ΕΡΓΩΝ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ & ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ
Η χρονοβόρα, επίμονη και ομαδική δουλειά των παιδιών, που αφιέρωσαν ώρες από τον ελεύθερο χρόνο τους για δοκιμές, απέδωσε στη δημιουργική παραγωγή των έργων που παρουσιάστηκαν στην έκθεση.
Ευχαριστούμε τις Διευθύνσεις των σχολείων που συμμετείχαν και τους υπεύθυνους καθηγητές – προπονητές των ομάδων. Τα Συγχαρητήρια όμως ανήκουν κυρίως στους μαθητές και στις μαθήτριες που προσπάθησαν και τα κατάφεραν!!!