Πλώρη για το Επιμελητήριο Πιερίας η Σμαρώ Γιαννούλη
odelalis,
15 Νοεμβρίου, 2017
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2017/11/1141_00000000.jpg)
Προχωρώντας ένα βήμα παραπέρα, η κα Γιαννούλη είναι υποψήφια στις επερχόμενες επιμελητηριακές εκλογές στο Τμήμα Υπηρεσιών με το συνδυασμό «Επιμελητηριακή Πορεία» του Ηλία Χατζηχριστοδούλου. Με διάθεση προσφοράς στα κοινά και στόχο τη στήριξη των επιχειρηματιών του τόπου σε μια δύσκολη καμπή, δεν διστάζει να δοκιμαστεί ζητώντας την ψήφο των μελών του Επιμελητηρίου Πιερίας, που αναγνωρίζουν στο πρόσωπό της μια ικανή επιχειρηματία και μια άξια εκπρόσωπο, η οποία θα αγωνιστεί με σθένος και πυγμή για τα συμφέροντά τους. Μια εκπρόσωπο με μεθοδικότητα, αξιοπιστία και όραμα, που θα είναι η δική τους φωνή στο Επιμελητήριο Πιερίας.