ΕΚΛΟΓΕΣ 2023, Τοπικά Δημήτρης Ν. Μυλωνέρος, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Δίου – Ολύμπου με τον συνδυασμό «ΣΥΝΘΕΣΗ» του Βαγγέλη Γερολιόλιου Μαρία Ιωαννίδου, 28 Σεπτεμβρίου, 2023 1 λεπτά ανάγνωσης Tags #odelalis #Βαγγέλης Γερολιόλιος #Δημήτρης Ν. Μυλωνέρος #Δήμου Δίου-Ολύμπου #συνδυασμός #ΣΥΝΘΕΣΗ #υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Δημοτικές εκλογές 2023 Παλμός, ζωντάνια και μηνύματα νίκης στις συγκεντρώσεις του Χρήστου Κομπατσιάρη σε Καστανιά και Ρυάκια Ειδήσεις Η ΑΑΔΕ θα «χτυπάει» με μήνυμα για τις «ξεχασμένες» οφειλές Σχετικά άρθρα Τοπικά Αυξημένη προσοχή συνιστάται για την λήψη μέτρων αυτοπροστασίας από τις υψηλές θερμοκρασίες που καταγράφονται στην Πιερία 6 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Yπεγράφη η σύμβαση εφαρμογής ψηφιακών εργαλείων για την τουριστική προβολή της Πιερίας 3 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Άθρωπος ‘σ σο σπελ’ – Αυτό το Σάββατο στο Hendrix 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Hotel Giannoulis – Παραλία Κατερίνης 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Κέντρο «Δήμητρα» – Δωρεάν τριήμερη εκπαίδευση μελισσοκομίας 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Δράσεις της Μονάδας Διαχείρισης Εθνικού Πάρκου Ολύμπου του ΟΦΥΠΕΚΑ 1 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Αυξημένη προσοχή συνιστάται για την λήψη μέτρων αυτοπροστασίας από τις υψηλές θερμοκρασίες που καταγράφονται στην Πιερία 6 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Yπεγράφη η σύμβαση εφαρμογής ψηφιακών εργαλείων για την τουριστική προβολή της Πιερίας 3 λεπτά ανάγνωσης