Αιγινιακός-Αλεξάνδρεια 0-3 Τα γκολ του αγώνα/Μπαράζ ανόδου Γ’ εθνικής video

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση
Η Αλεξάνδρεια πέτυχε εμφατική και ευρεία νίκη επί του Αιγινιακού στο Αιγίνιο με σκορ 3-0, με ένα γκολ του Καψάλη στο πρώτο ημίχρονο, στην πρώτη τελική της στην εστία στο παιχνίδι και δύο του Γ. Πιπιλιάρη, στο δεύτερο ημίχρονο, αφήνοντας ουσιαστικά (με μαθηματικές μόνο ελπίδες) τους γηπεδούχους εκτός της διεκδίκησης της ανόδου στη Γ’ εθνική κατηγορία, την ίδια στιγμή που οι φιλοξενούμενοι της Ημαθίας, παραμένοντας αήττητοι, συνεχίζουν να ονειρεύονται ότι θα τα καταφέρουν, δύο μόλις στροφές πριν τη λήξη του mini πρωταθλήματος.
Οι γηπεδούχοι, πάντως, εκφράζουν σοβαρά παράπονα, για ένα ακόμη παιχνίδι, μετά και τον αγώνα στα Μουδανιά, για τη διαιτησία και τις αποφάσεις σε κρίσιμες στιγμές στην αναμέτρηση.
Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.
Επικοινωνία: [email protected]