ΕΚΛΟΓΕΣ 2023, Τοπικά Δημήτρης Ν. Μυλωνέρος, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Δίου – Ολύμπου με τον συνδυασμό «ΣΥΝΘΕΣΗ» του Βαγγέλη Γερολιόλιου Μαρία Ιωαννίδου, 6 Οκτωβρίου, 2023 1 λεπτά ανάγνωσης Tags #odelalis #Βαγγέλης Γερολιόλιος #Δημήτρης Ν. Μυλωνέρος #Δήμου Δίου-Ολύμπου #συνδυασμός #ΣΥΝΘΕΣΗ #υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Ειδήσεις Πέθανε η σπουδαία ηθοποιός Μαίρη Χρονοπούλου Featured, Τοπικά Χάκερς «χτύπησαν» την ιστοσελίδα του Δήμου Κατερίνης Σχετικά άρθρα Τοπικά Η Αντιπεριφερειάρχης & ο Δήμαρχος Κατερίνης σε αυτοψία των εργασιών καθαρισμού της Τάφρου Κορινού 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Ένωση Συνταξιούχων Εμπόρων Ν. Πιερίας – Δεκαήμερη εκδρομή στα Λουτρά Αιδηψού 1 λεπτά ανάγνωσης Featured, Τοπικά Με ταχείς ρυθμούς, η ψηφιοποίηση δεκάδων χιλιάδων αρχείων του Δ. Κατερίνης 2 λεπτά ανάγνωσης Διαφήμιση, Τοπικά Trendy: Παιδότοπος για πρωτότυπα παιδικά πάρτυ 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Συγχαρητήριο μήνυμα της Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας προς το νέο Δ.Σ. της Ένωσης Στρατιωτικών Π.Ε. Πιερίας 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Tο ΚΥΔ του Α.Σ. ΠΕΣΚΟ είναι έτοιμο να υποδεχθεί τους παραγωγούς για την υποβολή των δηλώσεων ΟΣΔΕ 1 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Η Αντιπεριφερειάρχης & ο Δήμαρχος Κατερίνης σε αυτοψία των εργασιών καθαρισμού της Τάφρου Κορινού 1 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Ένωση Συνταξιούχων Εμπόρων Ν. Πιερίας – Δεκαήμερη εκδρομή στα Λουτρά Αιδηψού 1 λεπτά ανάγνωσης
Featured, Τοπικά Με ταχείς ρυθμούς, η ψηφιοποίηση δεκάδων χιλιάδων αρχείων του Δ. Κατερίνης 2 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Συγχαρητήριο μήνυμα της Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας προς το νέο Δ.Σ. της Ένωσης Στρατιωτικών Π.Ε. Πιερίας 1 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Tο ΚΥΔ του Α.Σ. ΠΕΣΚΟ είναι έτοιμο να υποδεχθεί τους παραγωγούς για την υποβολή των δηλώσεων ΟΣΔΕ 1 λεπτά ανάγνωσης