Επίσκεψη Πολωνικής αντιπροσωπείας στο Δημαρχείο Κατερίνης
odelalis,
3 Ιουνίου, 2015
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2015/06/iounios_001.jpg)
Τον Αντιπεριφερειάρχη, τον Δήμαρχο και τον Αντιδήμαρχο της πόλης Police, υποδέχτηκε στο Δημαρχείο της Κατερίνης η εντεταλμένη σύμβουλος επί των αδελφοποιήσεων κα. Πιπίτσα Μακρίδου Παρτσαλίδου, με την οποία αντάλλαξαν απόψεις σχετικά τόσο για την ανάπτυξη των δύο πόλεων, όσο και για τις κοινές παραδόσεις, τα ήθη και τα έθιμα των δύο λαών.