Επιστρέφει το Αντάμωνα των Άη Δημητρινων, μετά από δύο χρόνια απουσίας εξαιτίας των περιοριστικών μέτρων της πανδημίας.
Η φετινή συνάντηση θα γίνει το Σάββατο 16 Ιουλίου 2022 και ώρα 10 το βράδυ στην πλατεία του χωριού. Το καλλιτεχνικό πρόγραμμα της βραδιά θα πλαισιώνουν οι:
Κώστας Μήτσης (τραγούδι), Θεόδωρος Μουστάκας (τραγούδι), Κώστας Δεδούσης (κλαρίνο), Σάκης Καρακώστας (βιολί), Περικλής Ζήσης (λάουτο) και Βασίλης Γαλάνης (κρουστά).
Σχετικά άρθρα
Δ. Πύδνας Κολινδρού: Νέος Αντιδήμαρχος στη Δημοτική Ενότητα Πύδνας
1 λεπτά ανάγνωσης
Δείτε LIVE την ειδική Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κατερίνης
1 λεπτά ανάγνωσης