Scroll to top

ΕΠΣ Πιερίας: Η κλήρωση των αγώνων της Γ΄ Ερασιτεχνικής


- 4 Σεπτεμβρίου 2020

  •  

     

    Οι αγώνες της κλήρωσης της Γ΄ Ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Πιερίας είναι οι ακόλουθοι:

    Α/Α ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
    1
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    6 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    2
    1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    3 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    3
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    6 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    4
    1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    5
    1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    6
    1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    5 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    7
    1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    8
    1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    3 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    9
    1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    10
    1 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    4 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    11
    1 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    12
    1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    13
    1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    3 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    14
    1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    15
    1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    3 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    16
    1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    5 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    17
    1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    18
    1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    4 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    19
    1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    20
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    6 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    21
    1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    22
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄
    6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

     

     

     

     

  • Δείτε επίσης...