Εργασίες συντήρησης στο Δημαρχείο Κατερίνης
odelalis,
10 Φεβρουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ
«Συνεχίζουμε σε καθημερινή βάση την προσπάθειά μας, να καταστήσουμε πιο λειτουργικούς τους χώρους των δημοτικών κτιρίων και να βελτιώσουμε τις συνθήκες σε δημοτικές εγκαταστάσεις», σημειώνει σε δήλωσή του, ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων, Χρυσόστομος Κυραϊλίδης.
Από την πλευρά του, ο εντεταλμένος σύμβουλος της Τεχνικής Υπηρεσίας Κώστας Τσιουκάνης, ο οποίος – σε συνεργασία με τον αρμόδιο Αντιδήμαρχο – συντονίζει τις παρεμβάσεις, που εκτελούνται από συνεργεία των Τεχνικών υπηρεσιών του Δήμου, σημειώνει χαρακτηριστικά: «αντίστοιχες εργασίες υλοποιούνται καθημερινά και στα κοινοτικά καταστήματα, στο σύνολο του Δήμου Κατερίνης».