Ο Μ.Α.Σ ΑΕ ΚΟΥΚΟΥ αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει θερμά στο πλαίσιο διευκόλυνσης – παραχώρησης τον Δήμο Λιτοχώρου και την διοίκηση του συλλόγου Απόλλων Λιτοχώρου για την παραχώρηση του Δημοτικού γηπέδου Λιτοχώρου <<Πύρρος Δήμας>> , για τη διεξαγωγή του αγώνα πρωταθλήματος Γ Εθνικής κατηγορίας γυναικών μεταξύ των ομάδων ΑΕ ΚΟΎΚΟΥ – ΝΙΗΡΙΔΕΣ ΦΘΊΑΣ που διεξήχθη την Κυριακή 13/02/2022.
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2022/02/terma-goal.jpg)
(Δελτίο τύπου)