Από αριστερά: ο διοικητής της 24ης ΤΘ Ταξιαρχίας Λιτοχώρου, ταξίαρχος Ζαχαρίας Ζαχαρόπουλος, ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Κεντρικής Μακεδονίας, υποστράτηγος Νικόλαος Ζησιμόπουλος, ο Αστυνομικός Διευθυντής Πιερίας Γιώργος Τζήμας και ο Διοικητής της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κατερίνης Ευάγγελος Φαλάρας
Φωτογραφικά στιγμιότυπα από την δεξίωση στο Δημαρχείο Κατερίνης
odelalis,
19 Οκτωβρίου, 2018
1 λεπτά ανάγνωσης
Από τη δεξίωση που παρατέθηκε στο Δημαρχείο Κατερίνης με αφορμή την επέτειο της 106ης απελευθέρωσης της Κατερίνης.