Η Δημ.Τ.Ο. Κατερίνης στην Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας
odelalis,
17 Μαΐου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/05/1068_node.jpg)
Συγκεκριμένα η κα Μαυρίδου, μετά από ερώτηση του προέδρου της Δημ.Τ.Ο. Σπύρου Κουλκουδίνα, αναφέρθηκε στο φλέγον θέμα του μεταναστευτικού και επισήμανε ότι ουδέποτε υπήρξε ενημέρωση από επίσημο φορέα για την εγκατάσταση τους. Τόνισε ότι μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν προβλήματα παραβατικότητας ή υγειονομικού ενδιαφέροντος και ότι υπάρχει άριστη συνεργασία της Π.Ε. Πιερίας με την Αστυνομική Διεύθυνση.
Ο κ. Κουλκουδίνας ευχαρίστησε την Αντιπεριφρειάρχη για την ενημέρωση και δεσμεύτηκε ότι η Δημ.Τ.Ο. Κατερίνης θα είναι παρούσα και θα αφουγκράζεται τα κοινωνικά ζητήματα της Τοπικής Κοινωνίας.