![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2017/03/1108_i%20ora.jpg)
Παράλληλα, οι πολίτες της Κατερίνης, καλούνται να λάβουν μέρος στην συγκεκριμένη πρωτοβουλία και να σβήσουν εθελοντικά τα φώτα την ίδια ώρα, συμμετέχοντας έτσι συμβολικά, στη διεθνή αυτή δράση κατά της κλιματικής αλλαγής.
Παράλληλα, οι πολίτες της Κατερίνης, καλούνται να λάβουν μέρος στην συγκεκριμένη πρωτοβουλία και να σβήσουν εθελοντικά τα φώτα την ίδια ώρα, συμμετέχοντας έτσι συμβολικά, στη διεθνή αυτή δράση κατά της κλιματικής αλλαγής.