Η ΕΝΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΜΕ ΘΕΜΑ «DIGITAL MARKETING IN HOSPITALITY».
odelalis,
3 Φεβρουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/02/1054_20160126_122301m.jpg)
Είναι η πρώτη φορά που υλοποιείται αντίστοιχο σεμινάριο τόσο υψηλού επιπέδου στην περιοχή μας και η Ένωση Ξενοδόχων Πιερίας είναι μία από τις τρεις πρώτες Ξενοδοχειακές Ενώσεις πανελλαδικά που το διοργάνωσαν.
Η Ένωση Ξενοδόχων Πιερίας επενδύει στη διαρκή επιμόρφωση του στελεχιακού δυναμικού του κλάδου με απώτερο στόχο την αύξηση της ανταγωνιστικότητας και τη βελτίωση των παρεχομένων υπηρεσιών του τουριστικού μας προϊόντος.
Η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προσδοκία και υπήρξε απόλυτη ικανοποίηση για το επίπεδο της εκπαίδευσης από τους συμμετέχοντες. Η Ε.ΞΕ.Π. με δεδομένη την επιτυχία της όλης προσπάθειας, δεσμεύεται να συνεχίσει τις δράσεις της για την αναβάθμιση του τουριστικού προϊόντος της περιοχής μας.
Εκ μέρους του Δ.Σ.
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ευαγγελία
Ξυπτερά Λάμπρου
Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ηρακλής Τσιτλακίδης