Επίσκεψη του Πολιτιστικού Συλλόγου Κονταριώτισσας «Πίερες» στο Εκκλησιαστικό Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Κίτρους
odelalis,
28 Δεκεμβρίου, 2011
1 λεπτά ανάγνωσης
![2011-12-19----11-------__-----1](http://images/stories/2011-12-19----11-------__-----1.jpg)
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η Διοίκηση και τα μέλη του Συλλόγου ήρθαν σε επαφή με τις τροφίμους του ιδρύματος και μοιράστηκαν μαζί τους στιγμές αγάπης και θαλπωρής. Οι γυναίκες του γηροκομείου χαρήκανε με τα εδέσματα που τους προσφέρθηκαν από τον Σύλλογο.
Την επίσκεψη του συλλόγου τίμησε με τη παρουσία του ο Πατήρ Σπυρίδων Γκλιάτης και η Πρόεδρος της αιμοδοσίας Κονταριώτισσας κ. Άννα Κουλιανοπούλου του Στεφάνου.