ΕΚΛΟΓΕΣ 2023, Τοπικά Νίκος Παπαζιώγας, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Κατερίνης με τον συνδυασμό «Δήμος Πρότυπο» του Ιωάννη Ντούμου Μαρία Ιωαννίδου, 2 Οκτωβρίου, 2023 1 λεπτά ανάγνωσης Tags #odelalis #pieria news #Δήμος ΠΡΟΤΥΠΟ #Ιωάννης Ντούμος #Νίκος Παπαζιώγας #συνδυασμός #Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Κατερίνης Τοπικά Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ: Πόσιμο το νερό στο Λιτόχωρο Τοπικά Τα «Βουλιαχτάρια» έδρασαν & πάλι Καθάρισαν την… προίκα των βυθών από την ασυδοσία κάποιων Σχετικά άρθρα Τοπικά Αυξημένη προσοχή συνιστάται για την λήψη μέτρων αυτοπροστασίας από τις υψηλές θερμοκρασίες που καταγράφονται στην Πιερία 6 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Yπεγράφη η σύμβαση εφαρμογής ψηφιακών εργαλείων για την τουριστική προβολή της Πιερίας 3 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Άθρωπος ‘σ σο σπελ’ – Αυτό το Σάββατο στο Hendrix 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Hotel Giannoulis – Παραλία Κατερίνης 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Κέντρο «Δήμητρα» – Δωρεάν τριήμερη εκπαίδευση μελισσοκομίας 1 λεπτά ανάγνωσης Τοπικά Δράσεις της Μονάδας Διαχείρισης Εθνικού Πάρκου Ολύμπου του ΟΦΥΠΕΚΑ 1 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Αυξημένη προσοχή συνιστάται για την λήψη μέτρων αυτοπροστασίας από τις υψηλές θερμοκρασίες που καταγράφονται στην Πιερία 6 λεπτά ανάγνωσης
Τοπικά Yπεγράφη η σύμβαση εφαρμογής ψηφιακών εργαλείων για την τουριστική προβολή της Πιερίας 3 λεπτά ανάγνωσης