ΝΟΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ:Επίσκεψη αντιπροσωπείας στον καταυλισμό προσφύγων της Πέτρας
odelalis,
22 Ιουνίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/06/1073_13441562_10208598015165236_230841304_o.jpg)
Σκοπός της διοίκησης είναι να έχει πλήρη ενημέρωση και εικόνα όλων των τοπικών θεμάτων, στη συνέχεια να μεταφέρονται τα θέματα και τα αιτήματα της τοπικής κοινωνίας ,στην Γραμματεία Οργανωτικού του κόμματος, ώστε η Νέα Δημοκρατία να καταρτήσει το νέο πρόγραμμα της, το οποίο θα καλύπτει πλήρως όλους τους τομείς και θα αντιμετωπίσει πλησιέστερα όλα τα προβλήμτα . Με κοινωνική ευαισθησία ,γνώση , και ευθύνη.