Σταματούν οι εκδηλώσεις στην Παραλία Κατερίνης
1024×768
Music Direction – 4ο Φεστιβάλ Μουσών
Οι διοργανωτές του Music Direction – 4ο Φεστιβάλ Μουσών ευχαριστούν τους χιλιάδες φίλους που τίμησαν με την παρουσία τους τις μέχρι τώρα εκδηλώσεις και ζητούν συγνώμη που δεν μπορούν να συνεχίσουν και να υλοποιήσουν το πρόγραμμα του φετινού Φεστιβάλ λόγω ανυπέρβλητων εμποδίων που προέκυψαν με την έναρξή του στην Παραλία Κατερίνης.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΟΥΣΩΝ
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερωθούν σε εύλογο χρόνο για οτιδήποτε αφορά τη συνέχεια του θεσμού του Φεστιβάλ Μουσών από την επίσημη ιστοσελίδα (www.festivalmouson.gr)
v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:”Κανονικός πίνακας”; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:””; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:”Times New Roman”; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}