Συνάντηση της Ένωσης Γονέων με τους Σχολικούς Συμβούλους και τον Δ/ντή Α/θμιας Δ/νσης Εκπαίδευσης
odelalis,
28 Ιανουαρίου, 2016
1 λεπτά ανάγνωσης
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2016/01/1053_enosi.jpg)
Κατόπιν έγινε ενημέρωση από τον διευθυντή της Πρωτοβάθμιας Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Ν.Πιερίας κ. Νίκο Κραγιόπουλο τόσο για την οριοθέτηση των σχολείων της διεύθυνσης όσο και για την καλύτερη λειτουργία του ωρολογίου προγράμματος για την εκμάθηση της κολύμβησης σε παιδιά του Δημοτικού και για τα νέα σχολεία.
Η συνάντηση έληξε με θετικά αποτελέσματα και διαβεβαιώθηκε η απόλυτη συνεργασία και η πλήρης διάθεση για συνεννόηση των στελεχών της εκπαίδευσης με τους γονείς.