Scroll to top

Τα αποτελέσματα του Υψηλάντειου Αγώνα Δρόμου 2019


- 19 Σεπτεμβρίου 2019

  •  

     

    Δείτε τα αποτελέσματα (προσωρινά) του Υψηλάντειου Αγώνα Δρόμου 2019

    Α/Α ΟΝΟΜΑ & ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΧΡΟΝΟΣ

    1 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DADA HAIRWORKS 53 37¨23
    2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 231 38¨04
    3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 94 40¨28
    4 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 157 40¨43
    5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 52 41¨47
    6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 210 42¨20
    7 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING 35 42¨21
    8 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 128 42¨50
    9 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ 102 43¨50
    10 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TEAM 33 44¨08
    11 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 135 44¨30
    12 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 116 45¨28
    13 ΜΠΟΥΤΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 155 45¨50
    14 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 241 46¨22
    15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 19 46¨24
    16 ΚΑΣΗΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 104 46¨34
    17 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ CASPER RUNNING TEAM 77 47¨00
    18 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 70 47¨16
    19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 158 47¨34
    20 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ V MAX 170 47¨40
    21 ΑΝΙΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21 47¨55
    22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ” 3 48¨03
    23 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ HANDBALL 165 48¨10
    24 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 32 48¨13
    25 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10 48¨29
    26 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39 48¨39
    27 ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 49¨02
    28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 178 49¨05
    29 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 127 49¨13
    30 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 235 49¨20
    31 ΜΟΛΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΙΑΣ 142 49¨24
    32 ΛΙΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 126 49¨37
    33 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 162 49¨41
    34 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 26 49¨45
    35 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 9 49¨53
    36 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 245 50¨07
    – ΔΑΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SCIENCE TRAINING 68 50¨07
    38 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 214 50¨12
    39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CREDO S VICTORIA 16 50¨37
    40 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 218 50¨45
    41 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 227 51¨16
    42 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 179 51¨31
    43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 177 51¨34
    44 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NONI E BAMBINI CLUB 96 51¨34
    45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 74 51¨35
    46 ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 256 51¨36
    47 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 72 51¨58
    48 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPACE JYM RUN TEAM 27 52¨24
    49 ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 204 52¨34
    50 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 82 52¨42
    51 ΣΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 217 52¨42
    – ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 188 52¨48
    53 ΜΟΥΓΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 52¨52
    54 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 86 53¨03
    55 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 184 53¨06
    56 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑ TEAM 193 53¨13
    57 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 219 53¨44
    58 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 79 53¨45
    59 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ 61 54¨04
    60 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 255 54¨30
    61 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 54¨38
    62 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ IRENAS TRAINING TEAM 101 55¨02
    63 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 202 55¨10
    64 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 181 55¨19
    65 ΜΠΙΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 153 55¨33
    66 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 93 55¨48
    67 ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 152 55¨50
    68 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 59 56¨04
    69 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 199 56¨07
    70 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 110 56¨09
    71 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ OLYMPUS MARATHON RT 1 56¨13
    72 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM 63 56¨26
    73 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 174 56¨34
    74 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 49 56¨48
    75 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 15 57¨15
    76 ΑΛΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34 57¨30
    77 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 121 57¨35
    78 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 206 57¨46
    – ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 205 57¨46
    80 ΚΑΡΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 100 58¨04
    – ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 213 58¨04
    82 ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 238 58¨20
    83 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ CASPER RUNNING TEAM 185 58¨34
    84 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 229 58¨40
    85 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 173 58¨49
    86 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 260 58¨54
    87 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 172 59¨05
    88 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ REX TRIATHLON TEAM 22 59¨08
    89 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ 87 59¨15
    90 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 17 59¨24
    91 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 161 59¨28
    92 ΣΙΓΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΕΑΜΟΚ 221 59¨31
    93 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΒΕΑΜΟΚ 18 59¨32
    94 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 259 59¨42
    95 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 168 59¨49
    96 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 171 1¨00¨14
    97 57 1¨00¨18
    98 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 180 1¨00¨20
    99 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 1¨00¨28
    100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 83 1¨00¨29
    101 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 159 1¨00¨33
    102 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ KASIMIS TRAINING 30 1¨00¨36
    103 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 88 1¨00¨37
    104 65 1¨00¨47
    105 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 24 1¨00¨52
    106 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 203 1¨01¨26
    107 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ NRT 212 1¨01¨27
    108 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 201 1¨01¨28
    109 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 182 1¨01¨32
    110 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 85 1¨01¨34
    111 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 139 1¨01¨35
    112 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 25 1¨01¨38
    113 ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58 1¨01¨53
    114 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 223 1¨01¨56
    115 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 64 1¨01¨59
    116 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 243 1¨02¨03
    117 ΜΠΕΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 150 1¨02¨19
    118 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 40 1¨02¨20
    119 ΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 141 1¨02¨21
    120 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 80 1¨02¨36
    121 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ KATS DUDES 105 1¨03¨02
    122 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 209 1¨03¨09
    123 ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 1¨03¨44
    124 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 222 1¨03¨47
    125 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 136 1¨04¨07
    126 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 175 1¨04¨08
    127 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSA 132 1¨04¨09
    128 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 176 1¨04¨18
    129 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 195 1¨04¨25
    130 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 69 1¨04¨29
    131 ΒΑΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 31 1¨05¨08
    132 ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SCIENCE TRAINING 48 1¨05¨18
    133 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 106 1¨05¨20
    134 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ REX TRIATHLON TEAM 23 1¨05¨55
    135 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 169 1¨06¨11
    136 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 131 1¨06¨27
    137 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 134 1¨06¨55
    138 ΜΠΡΑΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12 1¨07¨10
    139 ΤΣΙΟΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 244 1¨07¨12
    140 ΤΣ0ΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΕΛΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 1¨07¨13
    141 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 197 1¨07¨47
    – ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 41 1¨07¨48
    143 ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 81 1¨07¨54
    144 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 97 1¨07¨56
    145 ΡΑΝΙΑ ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 216 1¨08¨28
    146 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 111 1¨09¨22
    147 266 1¨10¨06
    148 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 78 1¨10¨16
    – ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 76 1¨10¨16
    150 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CASPER RUNNING TEAM 144 1¨10¨30
    – ΣΥΝΩΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 232 1¨10¨30
    152 ΓΑΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 37 1¨10¨32
    153 ΚΑΡΑΔΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 99 1¨11¨17
    154 ΛΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 196 1¨11¨28
    155 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 122 1¨11¨42
    156 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1¨11¨46
    157 ΓΙΑΪΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 1¨11¨55
    158 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HEROIC BLOODLINE ULTRA 71 1¨12¨19
    159 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1¨12¨26
    160 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 215 1¨13¨04
    161 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 90 1¨13¨31
    162 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΥΑΓΙΑ 251 1¨13¨57
    163 ΚΡΕΜΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 117 1¨14¨12
    – ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 103 1¨14¨12
    165 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 91 1¨14¨27
    166 ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 208 1¨15¨10
    167 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 261 1¨15¨20
    168 ΓΑΚΗ ΑΓΑΘΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 36 1¨15¨21
    169 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 98 1¨16¨06
    170 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 5 1¨16¨35
    171 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 4 1¨16¨39
    172 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 67 1¨17¨14
    173 ΖΩΣΙΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 75 1¨18¨01
    174 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 115 1¨18¨23
    – ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 186 1¨18¨23
    176 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 14 1¨18¨45
    177 ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 73 1¨18¨47
    178 ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 156 1¨18¨48
    179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 166 1¨18¨49
    180 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 1¨19¨20
    181 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 84 1¨21¨21
    182 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RUNNERS EDESSA 253 1¨26¨45
    183 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 240 1¨26¨53
    184 ΓΚΟΥΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 50 1¨27¨35
    185 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 95 1¨29¨28
    – ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 167 1¨29¨28

     

  • Δείτε επίσης...

  • error: Το περιεχόμενο είναι προστατευμένο!