Scroll to top

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Μουντιάλ


- 14 Ιουνίου 2018

  • Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Μουντιάλ

    Πέμπτη 14/6 18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία ΕΡΤ1

    Παρασκευή 15/6 15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη ΕΡΤ1
    Παρασκευή 15/6 18:00 Μαρόκο – Ιράν ΕΡΤ1
    Παρασκευή 15/6 21:00 Πορτογαλία – Ισπανία ΕΡΤ1

    Σάββατο 16/6 13:00 Γαλλία – Αυστραλία ΕΡΤ1
    Σάββατο 16/6 16:00 Αργεντινή – Ισλανδία ΕΡΤ1
    Σάββατο 16/6 19:00 Περού – Δανία ΕΡΤ1
    Σάββατο 16/6 22:00 Κροατία – Νιγηρία ΕΡΤ1

    Κυριακή 17/6 15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία ΕΡΤ1
    Κυριακή 17/6 18:00 Γερμανία – Μεξικό ΕΡΤ1
    Κυριακή 17/6 21:00 Βραζιλία – Ελβετία ΕΡΤ1

    Δευτέρα 18/6 15:00 Σουηδία – Νότια Κορέα ΕΡΤ1
    Δευτέρα 18/6 18:00 Βέλγιο – Παναμάς ΕΡΤ1
    Δευτέρα 18/6 21:00 Τυνησία – Αγγλία ΕΡΤ1

    Τρίτη 19/6 15:00 Κολομβία – Ιαπωνία ΕΡΤ1
    Τρίτη 19/6 18:00 Πολωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1
    Τρίτη 19/6 21:00 Ρωσία – Αίγυπτος ΕΡΤ1

    Τετάρτη 20/6 15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο ΕΡΤ1
    Τετάρτη 20/6 18:00 Ουρουγουάη – Σ. Αραβία ΕΡΤ1
    Τετάρτη 20/6 21:00 Ιράν – Ισπανία ΕΡΤ1

    Πέμπτη 21/6 15:00 Δανία – Αυστραλία ΕΡΤ1
    Πέμπτη 21/6 18:00 Γαλλία – Περού ΕΡΤ1
    Πέμπτη 21/6 21:00 Αργεντινή – Κροατία ΕΡΤ1

    Παρασκευή 22/6 15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ1
    Παρασκευή 22/6 18:00 Νιγηρία – Ισλανδία ΕΡΤ1
    Παρασκευή 22/6 21:00 Σερβία – Ελβετία ΕΡΤ1

    Σάββατο 23/6 15:00 Βέλγιο – Τυνησία ΕΡΤ1
    Σάββατο 23/6 18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό ΕΡΤ1
    Σάββατο 23/6 21:00 Γερμανία – Σουηδία ΕΡΤ1

    Κυριακή 24/6 15:00 Αγγλία – Παναμάς ΕΡΤ1
    Κυριακή 24/6 18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1
    Κυριακή 24/6 21:00 Πολωνία – Κολομβία ΕΡΤ1

    Δευτέρα 25/6 17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία ΕΡΤ1
    Δευτέρα 25/6 17:00 Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος ΕΡΤ2
    Δευτέρα 25/6 21:00 Ισπανία – Μαρόκο ΕΡΤ1
    Δευτέρα 25/6 21:00 Ιράν – Πορτογαλία ΕΡΤ2

    Τρίτη 26/6 17:00 Δανία – Γαλλία ΕΡΤ1
    Τρίτη 26/6 17:00 Αυστραλία – Περού ΕΡΤ2
    Τρίτη 26/6 21:00 Νιγηρία – Αργεντινή ΕΡΤ1
    Τρίτη 26/6 21:00 Ισλανδία – Κροατία ΕΡΤ2

    Τετάρτη 27/6 17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία ΕΡΤ1
    Τετάρτη 27/6 17:00 Μεξικό – Σουηδία ΕΡΤ2
    Τετάρτη 27/6 21:00 Σερβία – Βραζιλία ΕΡΤ1
    Τετάρτη 27/6 21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ2

    Πέμπτη 28/6 17:00 Σενεγάλη – Κολομβία ΕΡΤ1
    Πέμπτη 28/6 17:00 Ιαπωνία – Πολωνία ΕΡΤ2
    Πέμπτη 28/6 21:00 Αγγλία – Βέλγιο ΕΡΤ1
    Πέμπτη 28/6 21:00 Παναμάς – Τυνησία ΕΡΤ2

    Σάββατο 30/6 17:00 Φάση των «16»ΕΡΤ1
    Σάββατο 30/6 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

    Κυριακή 1/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1
    Κυριακή 1/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

    Δευτέρα 2/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1
    Δευτέρα 2/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

    Τρίτη 3/7 17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1
    Τρίτη 3/7 21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

    Παρασκευή 6/7 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1
    Παρασκευή 6/7 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1

    Σάββατο 7/7 17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1
    Σάββατο 7/7 21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1

    Τρίτη 10/7 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1

    Τετάρτη 11/7 21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1

    Σάββατο 14/7 17:00 Μικρός τελικός ΕΡΤ1

    Κυριακή 15/7 18:00 Τελικός ΕΡΤ1