ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση (ΚateriniSport.gr)

Το βίντεο-ντοκουμέντο, χωρίς καμία περικοπή (σ.σ. αυτό μας έλειπε…) από το “Viral (Ροντέο) της χρονιάς”, που περίμενε, με κομμένη την ανάση, όλη η Πιερία και βλέπει ήδη όλη η Ελλάδα… Μόνο αν κατέβει ο ίδιος ο… Θεός και μας το ζητήσει, υπήρχε περίπτωση να κάνουμε εκπτώσεις… (σ.σ. λέμε τώρα) Απομακρύνετε τα παιδιά και τις ευπαθείς ομάδες από τις οθόνες σας… Δε λογοκρίνουμε κανένα σχόλιο από κανέναν και καμία, όπως πάντα άλλωστε…
H “επίμαχη φάση-πέναλτι της χρονιάς” υπέρ του Κολινδρού, η αποχώρηση του Κολινδρού από το γήπεδο, ως ένδειξη διαμαρτυρίας, με επιτακτικό αίτημα και των φιλάθλων της ομάδας, η δραματική επιστροφή, οι ομηρικές μάχες, τύπου… Ουκρανίας, στο ημίχρονο, εντός κι εκτός αποδυτηρίων, η έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου με είκοσι και πλέον λεπτά καθυστέρηση, οι πρωταγωνιστές και οι ηθικοί αυτουργοί, οι κόκκινες και οι κίτρινες κάρτες κι άλλα πολλά, μοναδικά κι ανεπανάληπτα, σε μία αναμέτρηση ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο και τη διαιτησία που θα μνημονεύεται για πολλά χρόνια.
Σκόρερ: Tσιώμης (1-0) και Μπενίσκος (2-0) στο πρώτο ημίχρονο για τον Βατανιακό και Μπουρανής (2-1) στο δεύτερο ημίχρονο για την Αναγέννηση Κολινδρού
Highlights: Αν μπορείτε επιλέξτε εσείς, εμείς επιλέγουμε όλο το παιχνίδι!
Μan of the match: ο… διαιτητής!
Yellow card: Αφήστε καλύτερα, γιατί μπορεί να χρειαστεί να… συμβουλευτούμε τον παρατηρητή αγώνα!
Προάγγελος του τι θα γίνει την Κυριακή, στα μπαράζ ανόδου και στον τελικό! Ξένος διαιτητής ή διαιτητής έτερης ΕΠΣ μέχρι να δύσει ο ήλιος…
Μην ξεχνάτε να κάνετε subscribe, like & share!
Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.

Επικοινωνία: [email protected]