ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση
“40 χρόνια μπάλα παίζουμε…” (σ.σ. με τέτοιο 100άρι και άλμα… επί κοντώ, είναι η αλήθεια, μετά από 90 λεπτά, συν τις καθυστερήσεις, με… “φορτισμένες μπαταρίες”, βγάζουμε όχι μόνο το καπέλο, αλλά και το… μπουφάν και το πουκάμισο!) Υγ1. Τώρα φταίμε εμείς να βάλουμε… poll για την καλύτερη ποδοσφαιρική φετινή φιλοξενία ή είναι too much;
Υγ2. Εσείς τώρα κοιτάξτε να μείνετε μόνο σ’ αυτό, που, ούτως ή άλλως, έληξε με την πυροσβεστική παρέμβαση των ψυχραιμότερων, την ώρα που σε 12 λεπτά υπάρχουν, μεταξύ άλλων, όμορφα γκολ, υπέροχοι συνδυασμοί, επίμαχες φάσεις, καταπληκτικές ατομικές ενέργειες, φίλαθλοι και των δύο ομάδων στην κερκίδα, δύο… γυναίκες βοηθοί, θέλετε κι άλλα;
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολ του Κιόσκου στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν λίγα λεπτά αργότερα σε 1-1, με κεφαλιά του Χρυσίδη, για την 5η αγωνιστική των Play Off της Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας.
Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.
Επικοινωνία: [email protected]