Αθλητική Ακαδημία Κατερίνης 2006-Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-2 Highlights/Play Off ανόδου 1η

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση
“Πού είναι η κοπέλα σου να το δει, αγόρι μου;” (σ.σ. μπορεί, πάντως, τώρα που είδε το γκολ να στείλει ένα μήνυμα!)/” Έχεις ξαναδεί στόπερ να πετσώνει τέτοια γκολ;” (σ.σ. για να εντρυφήσετε και στην αργκό των νέων, επί τη ευκαιρία…)

Οι φιλοξενούμενοι της Νότιας Πιερίας προηγήθηκαν με τον Qevani στα μισά του πρώτου ημιχρόνου και πολλαπλασίασαν τα τέρματά τους με καταπληκτικό γκολ του Μάλλα, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν σε 2-1 στο δεύτερο ημίχρονο, με ένα γκολ ανεπανάληπτης ομορφιάς, έμπνευσης, δημιουργίας και εκτέλεσης του Βαρυτιμίδη, στην αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής των αγώνων Play Off ανόδου της Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας.

Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.
Επικοινωνία: [email protected]