ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!

Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση

“Aπό… γιαγιά θα γίνει παππούς σήμερα…” (σ.σ. αν έχανε η ομάδα σας την… “ευκαιρία του αιώνα” της Ανδρομάχης, πώς θα αντιδρούσατε;)

Oι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο δεύτερο ημίχρονο, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ναλμπαντίδη, πέναλτι που υπέδειξε ο διαιτητής, σε μία φάση με πρωταγωνιστή τον Ευαγγελόπουλο και οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν, λίγα λεπτά αργότερα, με τον Κυπαρίσση, που διαμόρφωσε το τελικό 1-1 (οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για περίπτωση offside), στην αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής των Play Off της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας, από το πιο πολυσυζητημένο γήπεδο της Ελλάδας την εβδομάδα που μας πέρασε! (σ.σ. αν δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε, διαβάστε τα 357 σχόλια κάτω από το video της χρονιάς και θα πίνετε… κρασί στο όνομά μας!/αν τώρα θέλετε ένα ακόμη challenge, βρείτε… ομοιότητες και διαφορές με τα 148 σχόλια από το έπος της… Εξοχής στον Άνω Αγιάννη, που πλησιάζει επικίνδυνα!)