Παπαϊωάννου Λάκης – Παπανικολάου Ηλίας: Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι (ευχάριστα «παιχνίδια» του χρόνου και των καιρών…)
odelalis,
11 Μαΐου, 2019
1 λεπτά ανάγνωσης
Αύγουστος 2010 – Μάιος 2019, τότε στο Λονδίνο ο Λάκης Παπαϊωάννου ως προπονητής παιδικών ομάδων της Arsenal και ο μικρός Ηλίας Παπανικολάου. Σήμερα και οι δύο υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Θεσσαλονίκης και Πιερίας αντίστοιχα, με τον συνδυασμό του Απόστολου Τζιτζικώστα «Αλληλεγγύη».
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2019/05/Arsenal-01-681x1024.jpg)
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2019/05/Arsenal-02-1024x550.jpg)
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2019/05/λάκης-παπαϊωάννου.jpg)
![](https://odelalis.gr/wp-content/uploads/2019/05/ηλίας-παπανικολάου-1.jpg)