ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση

H ζωή μετά το… Luben και το Manis Family στο Gazetta… (οnce again, guys, no big deal), είναι viral & rock, as usual! (σ.σ. όταν δεν το επιδιώκεις & δεν το έχεις ανάγκη, απλώς συμβαίνει…) 17 λεπτά σχεδόν video γεμάτο επίμαχες φάσεις, σκληρές μονομαχίες, διαμαρτυρίες, αποβολή προπονητή, πρώην και νυν στο γήπεδο, χαμένες ευκαιρίες, αποκρούσεις τερματοφυλάκων, φίλαθλοι στην κερκίδα και αδρεναλίνη στο κόκκινο, σε μία αναμέτρηση ανάμεσα στον Αιγινιακό και τον Εθνικό Νέου Κεραμιδίου, που μπορεί να τους χωρίζει μία ολόκληρη κατηγορία, αλλά έχουν αφήσει ανοιχτούς λογαριασμούς για τον επαναληπτικό της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας!

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Τουλίκα, λίγα λεπτά μετά την έναρξη του αγώνα και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Χατζηδίμπα, από σέντρα του Κακατάτσιου, στο πρώτο ημίχρονο και πάλι, σκορ που παρέμεινε μέχρι το τέλος (1-1).

Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.
Επικοινωνία: [email protected]