ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!
Του δημοσιογράφου Νίκου Κολίτση
“-Μη μας παρεξηγείτε… Είμαστε χθεσινοί, είχαμε χορό χθες… -Το καταλάβαμε…” (σ.σ. αν δουν το video στελέχη της φαρμακευτικής εταιρείας που παράγει τα… ντεπόν, θα μας ζητήσουν δικαιώματα!)
Ο Μάλλας έδωσε την καθοριστική εκτός έδρας νίκη (2-1) στην ομάδα της Λεπτοκαρυάς, λίγα λεπτά πριν τη λήξη της αναμέτρησης. Οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί, με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Quevani, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν προσωρινά με τον Βαρυτιμίδη, μετά από ατομική ενέργεια του Φωτιάδη,
μία αγωνιστική πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας του συναρπαστικού πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πιερίας και της έναρξης της αγώνων μπαράζ για την άνοδο στη Β’ κατηγορία (σ.σ. εκεί να δείτε τι έχει να γίνει…)
Σε επαγγελματική ποιότητα εικόνας και ήχου.
Επικοινωνία: [email protected]