Scroll to top

ΕΠΣ Πιερίας: Η κλήρωση των αγώνων της Β΄ Ερασιτεχνικής


- 4 Σεπτεμβρίου 2020

  •  

     

    Οι αγώνες της κλήρωσης της Β΄ Ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Πιερίας είναι οι ακόλουθοι:

    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α/Α ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
    1
    1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    2
    1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    4 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    3
    1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    4
    1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    5 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    5
    1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    7
    1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    5 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    8
    1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    9
    1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    10
    1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    2 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    11
    1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    12
    1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    13
    1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    2 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    14
    1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    2 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    15
    1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    6 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    16
    1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    17
    1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    18
    1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    19
    1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    6 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    20
    1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    21
    1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    22
    1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

     

     

     

     

  • Δείτε επίσης...